www.sportunivers.cz - Obchod se sportovním oblečením

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

 UPOZORNĚNÍ

pro

zákazníky

Objednávku máte možnost stornovat do 24 hodin po objednání zasláním emailu na adresu sportunivers@seznam.cz

V případě, že chcete z nějakého důvodu objednávku stornovat i po uplynutí této doby, prosíme o informaci, abychom zboží zbytečně neposílali na Vaší adresu a zásilky se nevracely! Děkujeme!

Děkujeme předem, že si u nás objednáváte zboží, které skutečně chcete.
.

Možnosti platby
 
Dodací + Obchodní podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů
 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 www.sportunivers.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart